• Біздің парақшалар:

"Оскар 2018" жеңімпаздары

Фото: Getty Images

Лос-Анджелесте Америка киноакадемиясының "Оскар-2018" сыйлығымен марапаттау шарасы өтті. 90 рет өткізілген марапаттауда Гильермо дель Тороның "Су пішіні" мелодрамасы мен Кристофер Ноланның "Дюнкерк" әскери драмасы ұтқан номинация санын жөнінен лидер болды: "Су пішіні" - 4, "Дюнкерк" - 3 номинация бойынша жеңімпаз атанды.

Лауреаттар тізімі:

  1. Үздік фильм: "Су пішіні" (Гильермо дель Торо, Дж. Майлз Дэйл)
  2. Үздік актер: Гари Олдман - "Ауыр кезең"
  3. Үздік актриса: Фрэнсис МакДорманд - "Миссури, Эббинг шекарасындағы үш билборд"
  4. Екінші пландағы үздік актер: Сэм Рокуэлл - "Миссури, Эббинг шекарасындағы үш билборд"
  5. Екінші пландағы үздік актриса: Эллисон Дженни - "Мен, Тоня"
  6. Үздік анимациялық фильм: "Коко құпиясы(Ли АнкричДарла К. Андерсон)
  7. Үздік операторлық жұмыс: "Жүзбен жүгіруші 2049" (Роджер Дикинс)
  8. Үздік костюм дизайны: "Көрінбейтін жіп" (Марк Бриджес)
  9. Үздік режиссер: Гильермо дель Торо - "Су пішіні" (Гильермо дель Торо)
  10. Үздік деректі фильм (толық метр): "Икар" / "Icarus" (Брайан Фогель, Дэн Коган)
  11. Үздік деректі фильм (қысқа метр): "Жұмақ - 405 шосседегі кептеліс" / "Heaven is a traffic jam on the 405" (Фрэнк Стифел
  12. Үздік монтаж: "Дюнкерк" (Ли Смит)
  13. Шет тіліндегі үздік фильм: "Фантастика әйел" / "Una mujer fantástica" - Чили (Себастьян Лелио)
  14. Үздік грим және шаш үлгісі: "Ауыр кезең" (Kazuhiro Tsuji, David Malinowski, Lucy Sibbick)
  15. Үздік композитор: "Су пішіні" (Александр Депла)
  16. Үздік ән: Remember me - "Коко құпиясы" (Kristen Anderson-Lopez, Robert Lopez)
  17. Үздік қоюшы-суретші: "Су пішіні" (Пол Д. Остерберри, Шэйн Виё, Джеффри А. Мелвин)
  18. Үздік қысқа метр (анимация): "Қымбатты баскетбол" / "Dear Basketball" (Глен Кин, Коби Брайант)
  19. Үздік қысқа метр (көркем): "Мылқау бала" / "The Silent Child" (Крис Овертон, Рэйчел Шентон)
  20. Үздік дыбыс монтажы (sound editing): "Дюнкерк" (Richard King, Alex Gibson)
  21. Үздік дыбыс үйлесімі (sound mixing): "Дюнкерк" (Mark Weingarten, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo)
  22. Үздік визуал эффектілер: "Жүзбен жүгіруші 2049" (John Nelson, Gerd Nefzer, Paul Lambert, Richard R. Hoover)
  23. Үздік бейімделген сценарий: "Мені өз атыңмен шақыр" / "Call Me by Your Name" (Джеймс Айвори)
  24. Үздік түпнұсқа сценарий: "Аулақ" (Джордан Пил)

Салтанатты кешті жүргізген - Джимми Киммел.

Қосымша: Биылғы "Оскарға" үміткер болғандар.

 

Дереккөз: oscar.go.com

Пікірлер